ORORO VE İNTERNET SİTESİNE İLİŞKİN TELİF HAKLARI

1. Zaten 34 Gıda Turizm Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi’ne (“Zaten 34/Ororo”) ait www.ororo.com.tr web sitesinin (“İnternet Sitesi”) fikri ve sınaî mülkiyet hakları Zaten 34’e aittir.

2. Aksi belirtilmedikçe, sitede yer alan ticari logo, marka, isim alan adı ve diğer unsurların fikri ve sınai mülkiyet/telif hakları ya da kullanma lisans hakları Zaten 34’e aittir. Özel olarak belirtilmediği sürece burada yazılı koşullar ziyaretçilere yahut İnternet Sitesi üyelerine bunları kullanma ya da bunlar üzerinde herhangi bir tasarrufta bulunma hakkı vermez.

3. Ororo, kullanıcıya siteden yararlanabilmesi için site yazılımı üzerinde şahsi kullanımla sınırlı olarak, münhasır olmayan, devredilemeyen, değiştirilebilir kullanma lisans hakkı tanımaktadır. Belirtilen kullanım dışında kalan tüm fikri ve sınaî mülkiyet hakları Ororo’ya ait olup ziyaretçi ve/veya İnternet Sitesi üyelerine verilen izin, özel ya da genel başkaca herhangi bir mali hak ya da lisansı içermemektedir.

4. İnternet Sitesi’nin, bir kısmı ya da tamamı herhangi bir yolla (yazılı çıktı alma, diske kaydetme, başka bir siteye yerleştirilme, herhangi başka bir şekilde indirme gibi yollarla) kopyalanamaz, (kopyalarının dağıtımı dâhil olmak üzere), çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz, ödünç verilemez ve içeriği değiştirilip tahrip edilemez.

5. İnternet Sitesi’nde yer alan içeriğin bir parçası olarak sağlanan 3. şahıslara ait isim, logo, marka, görsel, illüstrasyon, tasarım unsuru ve diğer materyal ile içeriğin fikri mülkiyet haklarının bir bölümü Zaten 34’ün mülkiyetinde olup bir bölümü ise kullanım hakkını Zaten 34’e bırakan içerik sağlayıcılarına/eser sahiplerine aittir. İçerik sağlayıcıları/sahipleri tarafından özel olarak izni verilmedikçe bunların herhangi bir bölümü herhangi bir şekilde (yazılı çıktı alma, diske kaydetme, başka bir siteye yerleştirilme, herhangi başka bir şekilde indirme gibi yollarla) kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, (kopyalarının dağıtımı dâhil olmak üzere), çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz, işlenemez ve içeriği değiştirilerek tahrip edilemez.

6. İnternet Sitesi’nde yer alan, yayınlanan Zaten 34’e ait yahut kullanım hakkı olan site unsurlarının ya da formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek alınmaları yasaktır.

7. Ziyaretçi ve/veya İnternet Sitesi üyeleri, İnternet Sitesi’nde veya diğer üye hesaplarında bulunan hiçbir veriyi toplamamayı, siteye ait veri tabanına erişmemeyi kabul ve taahhüt etmektedir.

8. www.ororo.com.tr web sitesinin fikri ve sınai mülkiyet haklarına dair sorularınız zaten34@hs01.kep.tr adresine yazarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
SİPARİŞ VER
Sepet
Sepetinizde şuan
ürün bulunmamaktadır.
SİPARİŞ VER